portal osiedli, dzielnic i miast

Kraków Gant na Olszy - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gant na Olszy - sprawy osiedlowe » Forum » Gant i Neting - internet i TVK
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Gant i Neting - internet i TVK

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
mar1234 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Paź 13, 2010 22:20
Posty: 37
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Maj 31, 2011 22:24    Temat postu: Re: Gant i Neting - internet i TVK

Ja złożyłem wniosek o instalację telefonu w TP, ale odpowiedzi jeszcze nie mam.
Spooky86 
   

Zaglądajacy


Wiek: 37
Dołączył: Czw Kwi 28, 2011 14:46
Posty: 10
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 12:05    Temat postu: Re: Gant i Neting - internet i TVK

Jesli daloby rade podlaczyc TP, to byloby super. Przynajmniej pojawilaby sie jakas alternatywa. Neting nie zyje od 2 dni, ponoc strzelil gdzies piorun i popalil infrastrukture, ktora obecnie wymieniaja. Akurat umowy jeszcze z nimi nie podpisalem, takze jesli nie ogarna sie z ta awaria w miare szybko, to bym im podziekowal...
whyduck 
   

Bywalec


Dołączył: Sob Maj 08, 2010 23:35
Posty: 32
Skąd: KrK

PostWysłany: Śro Cze 08, 2011 23:34    Temat postu: Re: Gant i Neting - internet i TVK

A ja dla odmiany o telewizji. Kto z Was podlaczyl sie do sygnalu satelitarnego dostepniego w gniazdku? Podpialem dekoder polsatu I wielkie rozczarowanie. Pozim sygnalu na 1/3 I polowy programow nie da sie oglada. My ask alem ze moze dekoder trefny ale podmienilem na drugi I bez zmian. Z jakich platform uzywacie I jak jest u Was z moca sygnalu?
jaksza 
   

Zaglądajacy


Wiek: 51
Dołączył: Pon Gru 27, 2010 21:53
Posty: 17
Skąd: krk_olsza

PostWysłany: Czw Cze 09, 2011 11:56    Temat postu: Re: Gant i Neting - internet i TVK

U mnie dekoder polsatu chodzi bez zastrzeżeń. Obraz ok, sygnał ok, nic się nie wiesza.
aaADdd 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Lut 16, 2011 17:15
Posty: 28
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Czw Cze 09, 2011 14:59    Temat postu: Re: Gant i Neting - internet i TVK

Ja podpiąłem testowo dekoder Cyfra+ - sygnał na prawie na maksa.
kainawc 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Mar 28, 2011 11:10
Posty: 5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Cze 09, 2011 17:22    Temat postu: Re: Gant i Neting - internet i TVK

Sygnał jest najlepszy dla Cyfry i Nki.
whyduck 
   

Bywalec


Dołączył: Sob Maj 08, 2010 23:35
Posty: 32
Skąd: KrK

PostWysłany: Pią Cze 10, 2011 11:26    Temat postu: Re: Gant i Neting - internet i TVK

Dzieki za info. U mnie niestety lipa. Sprawdzilem juz wszystko - laczenia, kable, 2 dekodery. Pozostaje jeszcze sprobowac podpiac ten dekoder w innym mieszkaniu.
aaADdd 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Lut 16, 2011 17:15
Posty: 28
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pią Cze 10, 2011 11:51    Temat postu: Re: Gant i Neting - internet i TVK

whyduck, jakby coś to wpadaj w weekend i potestujemy - numer mojego telefonu masz Smile

Adrian
mazurecki 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pią Maj 13, 2011 8:00
Posty: 53
Skąd: Wieczysta

PostWysłany: Sob Cze 11, 2011 13:35    Temat postu: Re: Gant i Neting - internet i TVK

whyduck - chyba nie ty jeden masz problem z sygnałem telewizyjnym w gniazdku, wystarczy spojrzeć, ile anten jest przymocowanych do balkonów. Myślę, że ludzie montowali je na balkonach dlatego, że sygnał z gniazdka był kiepski. Rozejrzyj się na zewnątrz budynku, czy w mieszkaniach pod i nad Twoim ludzie mają anteny na balkonach, czy nie.
jaksza 
   

Zaglądajacy


Wiek: 51
Dołączył: Pon Gru 27, 2010 21:53
Posty: 17
Skąd: krk_olsza

PostWysłany: Sob Cze 11, 2011 15:45    Temat postu: Re: Gant i Neting - internet i TVK

To chyba żaden argument. Powyżej mnie są anteny, poniżej jest antena, a ja obraz mam jak pisałem idealny.
mazurecki 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pią Maj 13, 2011 8:00
Posty: 53
Skąd: Wieczysta

PostWysłany: Śro Wrz 07, 2011 21:34    Temat postu: Re: Gant i Neting - internet i TVK

Wracam do tematu internetu - Neting nawalał wczoraj, Neting nawala dziś. Moim zdaniem jedynym rozsądnym wyjściem z tej patologicznej sytuacji byłoby, gdyby to Gant, który sprzedał nam kota w worku w postaci Netingu odkupił sieć w budynku od Netingu i sprzedał ją innej bardziej profesjonalnej firmie. Tylko w ten sposób Gant może uratować swoją twarz. Przez to, że jestem zarejestrowany na tym forum i napisałem tu kilka postów dostałem już kilka prywatnych wiadomości z pytaniami o to, jak się mieszka w budynku Ganta. A jak się mieszka i jakie ułatwienia przygotwał nam Gant, wszyscy wiemy i można o tym przeczytać na forum.
mazurecki 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pią Maj 13, 2011 8:00
Posty: 53
Skąd: Wieczysta

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2011 22:26    Temat postu: Re: Gant i Neting - internet i TVK

Witamy w końcu na Janickiego 1a TEPSĘ!!
Kasia43 
   

Początkujacy


Dołączył: Pią Wrz 30, 2011 19:03
Posty: 9
Skąd: Tuchów

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2011 19:07    Temat postu: Re: Gant i Neting - internet i TVK

I jak funkcjonuje TEPSA?
EmKaTeKa 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Gru 29, 2010 11:01
Posty: 23
Skąd: Krak

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 19:42    Temat postu: Re: Gant i Neting - internet i TVK

Nie wiem ile osób korzysta z usług KLM ale na swoim przykładzie mogę opisać jakość usługi/towaru dostarczanego. Normą są krótsze bądź dłuższe przerwy. W ostatnią niedziele praktycznie była to 6 godzinna przerwa. Jak wiadomo pracują od poniedziałku do piątku, bodajże do 16 więc mija się z celem zgłaszanie jakiekolwiek usterki po tych godzinach - uruchomia się automatyczna sekretarka i w sumie na tym się kończą możliwości działania z naszej strony. Długo można by się rozpisywać nad tym stanem rzeczy ale od nosze wrażenie, że ze strony providera nie ma chęci ani woli zwiększania jakości usługi świadczonej ponieważ kwestią czasu jest wejście innych dostawców jak już TPSA lub UPC i bytność KLM jako dostawcy internetu się skończy.
aaADdd 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Lut 16, 2011 17:15
Posty: 28
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Śro Paź 05, 2011 15:40    Temat postu: Re: Gant i Neting - internet i TVK

Przerwy, przerwami... a dodatkowo od marca wnioskuję o przydzielenie zewnętrznego IP (miał być niby darmowo) i do tej pory go nie otrzymałem... jak tylko piszę w tej sprawie, to otrzymuję informację że w najbliższym czasie planowane jest "przepięcie na nowe łącze" lub "zmiana adresacji"...
Odpowiedz do tematu Strona 4 z 6 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Kraków

  

osiedla Krakowa:

  Aleja Kijowska Angel City Angel Plaza Apartamenty Kaskada Apartamenty Na Wierzchowinach 5 Apartamenty Pasternik Apartamenty Pod Magnoliami Apartamenty Przy Bulwarze Apartamenty Śródmieście - Łepkowskiego Apartamenty Wieniawski Atrium Verde Avangarda Biała Polana Bociana domowe pielesze Bocianie Gniazdo Bohomolca (Dom Bud) Bohomolca 1,3,5,7,9,11 (DOM-BUD) Bronowice Residence Brzoskwiniowa Bursztynowy Dom Cegielniana Residence Chełmońskiego City Park Cystersów Cztery Domy Dąbie Park Dom Pod kopcem Dożynkowa Elka Enklawa Łagiewnicka Enklawa na Woli Enklawa Prądnika Enklawa Twardowskiego Europejskie Fabryka Czekolady Fajny Dom Familijne Gant na Olszy Garden Residence Grota Roweckiego (Fronton) Halszki 28 Kamienica Nova Kapelanka / Brożka Kapelanka 6a Kijowska K. Wielkiego (Leopard) Klonowica (Wawel Service) Kłosowskiego 24 Krakowskie Przedmieście Krakowskie Wzgórza Ks. St. Pawlickiego Kuźnica Kołłątajowska Lea Residence Ludwinów Magnolie Malwy Mała Góra Mały Płaszów 4 Mały Płaszów 8 Mały Przewóz Melanitta Apartments Millenia Fort MojeM2 Mozarta Mój Dom Myśliwska Nad Wilgą Natansona Nordic House Nowe Dąbie (BRE.locum) Nowe Dąbie (SEMACO) Nowe Kliny Zacisze Nowy Przewóz Nowy Żabiniec Ogrody Żabińca Ogród Płaszów Osiedle Rodzinne Pasternik Plejady Pod Dębami Pod Fortem Polana Żywiecka - Apartamenty Prądnik Park Przemysłowa 15 Przy Parku Pszenna 5 Reduta Reduta 25 Rezydencja Focha Rua Bonita Salwator City Sentopark (Invest Park) Słoneczna Macedonia Słoneczne Miasteczko Słoneczne Wzgórze Słoneczny Dom Słoneczny Zakątek Start City Stella Nova Studio Art Deco Szwai Szylinga Śliczna Tarasy na Woli Tarasy Verona Torre Verona Trzy Ogrody Twardowskiego (Leopard) Twoje m Ugorek Ukryte Pragnienia Villa Galicja Villa przy Sapiehy Villa Rejtana 4 Ville pod Sikornikiem Walerego Sławka Wielicka Park Wierzbowa (Leopard) Wileńska 4 Willa Sowiniec Wiślane Tarasy Włoska 8A, 8B Wrocławska 80 Wyspiański Park Wzgórze Aleksandry Za Fortem Zachodnia 21 Zaczarowany Młyn Zielona Galicja Zielony Mostek Zielony Ruczaj Zielony Zakątek Zielony Złocień Złocień Złota Brama Złotych Orłów Żabiniec 6

dzielnice Krakowa:

  Bieńczyce Bieżanów-Prokocim Bronowice Czyżyny Dębniki Grzegórzki Krowodrza Łagiewniki-Borek Fałęcki Mistrzejowice Nowa Huta Podgórze Podgórze Duchackie Prądnik Biały Prądnik Czerwony Stare Miasto Swoszowice Wzgórza Krzesławickie Zwierzyniec

W REGIONIE:
Bochnia Chrzanów Kraków Nowy Sącz Nowy Targ Olkusz Oświęcim Tarnów Wieliczka Zakopane

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama